25 Jan 2010

EU Assistance to Central Asia: Back to the Drawing Board?

Jos Boonstra / Jacqueline Hale

0
Download Publication

1388 Downloads

European Union (EU) assistance in general and to Central Asia in particular is a complicated, many sided and fairly opaque business. Over a seven-year period, 719 million Euros were to be set aside for assistance to the region through the new EU Development Cooperation Instrument (DCI). This EUCAM working paper aims to shed light on EU assistance. It addresses the ‘what’, ‘where’ and ‘how’ of EU assistance to Central Asian republics. The ‘why’ question is beyond the scope of this paper, but stands central in many other EUCAM publications. The paper concludes with recommendations that apply to EU assistance over the medium and long terms.

Bütün genç kızların en fazla merakla beklediği bir konu vardır ki! O da evlenecekleri zaman nasıl bir Gelinlik sahibi olacaklarıdır. Bu sorunun yanıtı çok basittir aslında çünkü evlenecekleri zaman kesinlikle öğrenecekleri bir konudur bu. Evet kesinlikle evlendikleri gün giyecekleri şey Gelinlik tir ve o gün geldiğinde bunu zaten öğreneceklerdir.

Bu sebeple bu konunun merak edilmesi çok önemli bir konu olmamakla beraber Gelinlik ihtiyacı duyduğunuz zaman demekki evleneceksiniz demektir. Bu durumda en uygun bir gelinlikçi kardeşimize giderek on numara çok şahaneli bir Gelinlik temin ediniz ve evleniniz. Gelinlik almak istemeyen değerli insanlar için de bazı alternatifler bulunmaktadır. Nedir bunlar örneğin Gelinlik Kiralama hizmeti. Gelinlik alırken veya kiralarken bakabileceğiniz şeyler Gelinlik Modelleri dir. 2011 Gelinlik Modelleri çok güzel ve göz alıcı. Tabii burada hemen fiyat devreye giriyor Gelinlik alırken Gelinlik Fiyatları nı iyi bir araştırmak ve ona göre gelinlik almak gerekiyor.